Pasta and Side Dishes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Go Bio
Organic Chicken Bouillon Cubes Low Sodium
54 g, $6.46/100g
sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Felicetti
Organic Spelt Wholewheat Flour Pasta Fusilli
340 g, $0.88/100g
sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Felicetti
Organic Spelt Wholewheat Flour Pasta Spaghetti
340 g, $0.88/100g
sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Go Bio
Organic Bouillon Cubes Vegetable, Low Sodium
54 g, $6.46/100g
Low Stock
sale: $4.29, formerly: $4.99
SAVE $0.70
nuPasta
the Low Calorie Pasta Organic Konjac Angel Hair
210 g, $2.04/100g
sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Felicetti
Organic Spelt Wholewheat Flour Pasta Penne Rigate
340 g, $0.88/100g
sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
ALEIA'S
Cook Top Stuffing Mix, Seasoned Poultry
156 g, $6.09/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































