Rice, Noodles & Pantry
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.68, formerly: $1.75
SAVE $0.07
Lucky Me!
Supreme Instant Noodles, Artificial Bone Marrow Flavour
65 g, $2.58/100g
sale: $1.00, formerly: $1.25
SAVE $0.25
Lucky Me!
Instant Vermicelli Soup Chicken Sotanghon
28 g, $3.57/100g
sale: $0.88, formerly: $1.00
SAVE $0.12
Lucky Me!
Pancit Canton Chow Mein Noodles Philippine Lemon Flavour
60 g, $1.47/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Thin Sliced White Sandwich Bread
600 g, $0.67/100g

sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.19/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































