Filters
Dog Treats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50, formerly: $5.99
SAVE $0.49
Milkbone
Farmer’s Medley Limited Ingredient Salmon Dog Treat
280 g, $1.96/100g
Low Stock
sale: $2.29, formerly: $2.50
SAVE $0.21
Milkbone
Soft & Chewy Dog Treats Steak and Cheese Flavour
113 g, $2.03/100g
sale: $1.25 MIN 5
, formerly: $1.49
Purina
Beneful Incredibites Wet Dog Food Real Chicken Pâté
85 g, $1.75/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Zoe
Better Than Rawhide! Twists, Mint, 12 Pieces
148 g, $6.07/100g

sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Pedigree
Dentastix Oral Care Beef Flavour Adult Dog Treats For Small Breeds
553 g, $1.81/100g

sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Pedigree
Dentastix Oral Care Original Adult Dog Treats For Small Breeds
553 g, $1.81/100g
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Zoe
Better Than Rawhide! Bones, Peanut Butter, 10 Pieces
234 g, $3.84/100g
sale: $10.00, formerly: $10.49
SAVE $0.49
Greenies
Dental Treats Original Petite For Dogs 7-11 Kgs
170 g, $5.88/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Zoe
Dog Food, Better Than Rawhide! Bones, BBQ Chicken, 10 Pieces
234 g, $3.84/100g
sale: $1.25 MIN 5
, formerly: $1.49
Purina
Beneful Incredibites Wet Dog Food Pâté with Real Beef
85 g, $1.75/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Pedigree
Dentastix Oral Care Adult Mini Breed Dog Treats Dual Flavour Bacon & Chicken
504 g, $1.98/100g
sale: $10.00, formerly: $10.49
SAVE $0.49
Greenies
Dental Treats Original Regular For Dogs 11-22 Kgs
170 g, $5.88/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.40/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Caramelized Onion and Balsamic Vinegar Flavour Kettle Cooked Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Thin Sliced White Sandwich Bread
600 g, $0.67/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.19/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































