Filters
Dog Treats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Purina
Beggin' Strips Dog Treats Bacon
170 g, $2.35/100g

sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Pedigree
Marrobone Adult Dog Treats Real Beef Flavour with Real Bone Marrow
1.9 kg, $0.53/100g

sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Pedigree
Dentastix Oral Care Beef Flavour Adult Dog Treats For Medium Breeds
608 g, $1.64/100g

sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Pedigree
Dentastix Oral Care Original Adult Dog Treats For Medium Breeds
608 g, $1.64/100g
sale: $1.25 MIN 5
, formerly: $1.49
Purina
Beneful Incredibites Wet Dog Food Real Chicken in Gravy
85 g, $1.75/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Zoe
Dog Food, Better Than Rawhide! Twists, BBQ Chicken, 12 Pieces
148 g, $6.07/100g

sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Pedigree
Dentastix Oral Care Fresh Flavour Adult Dog Treats For Medium Breeds
608 g, $1.64/100g
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Milkbone
Real Salmon #1 Ingredient, Soft & Chewy Mini Salmon Recipe Dog Treat
252 g, $1.98/100g

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Cookie Pal
Dog Treats Soft Baked Bites With Peanut Butter & Apple
100 g, $2.49/100g

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Cookie Pal
Dog Biscuits With Peanut Butter
100 g, $2.49/100g
sale: $2.29, formerly: $2.50
SAVE $0.21
Milkbone
Soft & Chewy Beef Steak Flavour Dog Treats 113g
113 g, $2.03/100g
sale: $2.29, formerly: $2.50
SAVE $0.21
Milkbone
Soft & Chewy Chicken Recipe Dog Treats 113g
113 g, $2.03/100g
sale: $10.00, formerly: $10.49
SAVE $0.49
Greenies
Dental Treats Original Teenie For Dogs 2-7 Kgs
170 g, $5.88/100g
sale: $1.25 MIN 5
, formerly: $1.49
Purina
Beneful Incredibites Wet Dog Food Real Salmon in Gravy
85 g, $1.75/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hotdog Buns 12pk
12x52.0 g, $0.64/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in Canada7Up
Zero Soda
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Honey Dijon Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































