Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.79, formerly: $10.99
SAVE $2.20
Maybelline
The Falsies Volume Express Washable Mascara, Very Black
1 ea, $8.79/1ea
sale: $9.59, formerly: $11.99
SAVE $2.40
Cover Girl
Perfect Point Plus Eye Liner, Espresso
0.23 g, $41.70/1ea
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Maybelline
Volume Express Mascara Waterproof 240 Glam Black
9.2 ml, $86.85/100ml
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Vanilla Bean
4.25 g, $127.06/100g
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Maybelline
Ultra Slim Pencil Eye Brow Makeup, Ultra-Smooth, Break Resistant Formula, Natural Looking Eyebrows, Deep Brown, 0.6 g Deep Brown
0.6 g, $1,798.33/100g
sale: $5.39, formerly: $5.99
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Vanilla Bean
4.25 g, $126.82/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Beeswax
4.25 g, $127.06/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































