Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Cucumber Mint
4.25 g, $211.53/100g
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Maybelline
Superfluff Brow Mousse 260 Deep Brown
1 ea, $13.59/1ea
sale: $12.14, formerly: $13.49
SAVE $1.35
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Shea + Aloe
4.25 g, $285.65/100g
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Maybelline
Brow Fast Sculpt, Mascara For Brows Sculpt Blonde
3 g, $359.67/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 810 Uncut Ruby
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Lipstick Pearl 300 Coffee Bean
1 ea, $10.00/1ea
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Maybelline
Super Stay Matte Lip Ink Liquid Lipstick, Dancer
5 ml, $231.80/100ml
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 525 Wine with Everything
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Maybelline
Lifter Lip Liner, Long-Lasting Let's Bounce
1 ea, $10.39/1ea
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 811 Laidback Lilac
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 463 Sassy Mauve
1 ea, $10.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































