Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Cover Girl
Outlast Lipstain, Smooth Application, Sugey Girl - 10
1.7 ml, $658.24/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Lipstick Pearl 625 Iced Amethyst
1 ea, $10.00/1ea
sale: $5.39, formerly: $5.99
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Coconut & Pear
4.25 g, $126.82/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Lipstick Pearl 641 Spicy Cinnamon
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Maybelline
SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick, Witty
4.2 ml, $247.38/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































