Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Maybelline
Super Stay Foundation 118 Lumi-Matte
30 ml, $53.30/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Cover Girl
Clean Fresh Skin Milk Nourishing Foundation Fair- Light
30 ml, $34.63/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Stick, Artist
5 ml, $231.80/100ml
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Maybelline
Superfluff Brow Mousse 257 Medium Brown
1 ea, $13.59/1ea
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 10 Dreamer
2.3 ml, $503.91/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































