Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Pink Grapefruit
4.25 g, $127.06/100g
sale: $9.59, formerly: $11.99
SAVE $2.40
Cover Girl
Perfect Point Plus Ink Gel Eye Pencil Bronze Glow - 285
0.28 g, $3,688.46/100g
sale: $7.83, formerly: $9.79
SAVE $1.96
Rimmel London
Wonder'bond Bonding Serum Mascara 002 Black Brown
11 ml, $71.18/100ml
Low Stock
sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Strawberry
4.25 g, $137.41/100g
sale: $14.01, formerly: $14.84
SAVE $0.83
ECO
Styling Gel Rosemary Mint Oil Limited Edition
473 ml, $2.96/100ml
sale: $11.03, formerly: $13.79
SAVE $2.76
Cover Girl
Lash Blast Bond Extreme Black Waterproof - 820
1 ea, $11.03/1ea
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
L'Oreal Paris
Conditioning & Lengthening Mascara, for Sensitive Eyes, Brown
7.7 ml, $186.88/100ml
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Maybelline
Brow Fast Sculpt, Mascara For Brows Deep Brown
3 g, $359.67/100g
sale: $13.19, formerly: $16.49
SAVE $3.30
Maybelline
Falsies Lash Lift Intensifier Mascara (195)
9.6 ml, $137.40/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































