Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Burt's Bees
100% Natural Origin Tinted Lip Balm, Hibiscus
4.25 g, $148.00/100g
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
L'Oreal Paris
Voluminous Noir Balm Mascara 980 Black
7.7 ml, $186.88/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 50 Voyager
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Cover Girl
Lash Blast Cleantopia Mascara Extreme Black - 800
9.5 ml, $126.21/100ml
sale: $11.00, formerly: $12.49
SAVE $1.49
Herbal Essences
All-in-1 Nourishing Spray, Certified Pure Plants, with Aloe and Camellia Flower Oil, 6 fl oz
178 ml, $6.18/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Maybelline
Super Stay®Ink Crayon Lipstick
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































