Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
L'Oreal Paris
Liquid Eyeliner Haute Precision BROWN LEATHER
1 ml, $1,279.00/100ml
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Coconut & Pear
4.25 g, $127.06/100g
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Cover Girl
Clean Fresh Skin Milk Nourishing Foundation Fair
30 ml, $34.63/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Maybelline
Super Stay 24 Lip Matte Ink Lover
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $9.59, formerly: $11.99
SAVE $2.40
Cover Girl
Perfect Point Plus Ink Gel Eye Pencil Shimmering Brown - 280
0.28 g, $3,688.46/100g
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Maybelline
Super Stay Tint Foundation With Vitamin C* 118
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 535 Rum Raisin
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Maybelline
Eyestudio Brow Fast Sculpt, Mascara For Brows Medium Brown
3 g, $359.67/100g
Low Stock
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Maybelline
Ultra Slim Defining Eyebrow Pencil Blonde
0.6 g, $1,798.33/100g
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Maybelline
Superstay Vinyl Ink Liquid Lip Color, Lippy
4.2 ml, $247.38/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































