Personal Care & Beauty
Personal Care & Beauty
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Health & Beauty
Stock up on everyday health and beauty essentials.
sale: $33.59, formerly: $41.99
SAVE $8.40
Gillette
Extra Smooth Women's Razor Blade Refills, 8 Count
8 ea, $4.20/1ea

sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Prepared in CanadaAveeno
Daily Moisturizing Body Wash for Sensitive Skin
532 ml, $2.10/100ml
sale: $13.00, formerly: $14.00
SAVE $1.00
Native
Moisturizing Shampoo, Coconut and Vanilla
488 ml, $2.66/100ml
sale: $6.50, formerly:
Limit 6, after limit $10.99
Colgate
Extra Clean Full Head Toothbrush, Soft (Value Pack)
1 ea, $10.99/1ea

sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $13.49
Prepared in CanadaAveeno
Daily Moisturizing Lotion, Fragrance Free
532 ml, $2.54/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.99$14.00 Non-Members
SAVE $1.99
Native
Natural Body Wash, Coconut and Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $16.99
SAVE $4.00
Dove
Body Wash with Pump for the driest skin
905 ml, $1.44/100ml

sale: $15.59, formerly: $16.56
SAVE $0.97
Prepared in CanadaCetaphil
Daily Advance Ultra Hydrating Lotion
473 ml, $3.30/100ml
Bath, Shower & Body Care
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Dove
Beauty Bar Gentle Skin Cleanser for Soft Skin, Original
318 g, $1.89/100g
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Dove
Beauty Bar for Softer Skin, Hypoallergenic Sensitive Skin
318 g, $1.89/100g
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $13.49
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Lotion, Fragrance Free
532 ml, $2.54/100ml
sale: $6.00, formerly:
Limit 6, after limit $9.49
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Body Lotion Unscented
227 ml, $4.18/100ml
sale: $9.59, formerly: $11.99
SAVE $2.40
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Body Wash
354 ml, $2.71/100ml
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Body Wash for Sensitive Skin
532 ml, $2.10/100ml
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $13.49
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Lotion Sheer Hydration
532 ml, $2.54/100ml
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Dove
Skin Care Beauty Bar For Softer Skin Cucumber and Green Tea
318 g, $1.89/100g
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Body Wash
975 ml, $1.60/100ml
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Body Wash Pouch
1.06 l, $1.51/100ml
Low Stock
sale: $20.00, formerly:
Limit 4, after limit $22.49
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Body Lotion, Fragrance Free,
975 ml, $2.31/100ml
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Dove
Beauty Bar Soap for Nourished, Radiant Skin, Shea Butter
318 g, $1.89/100g
sale: $17.49, formerly: $21.99
SAVE $4.50
Dove
Beauty Bar for Softer Skin, Hypoallergenic Sensitive Skin
1274 g, $1.37/100g
Low Stock
sale: $17.49, formerly: $21.99
SAVE $4.50
Dove
Beauty Bar Gentle Skin Cleanser for Soft Skin, Original
1274 g, $1.37/100g
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Dove
Men+Care Extra Fresh Bar Soap Hand & Body & Face & Shave soap bar
318 g, $1.89/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Irish Spring
Original Clean Deodorant Bar Soap for Men, Feel Fresh All Day, 104.8 g, 12 Pack
12x104.0 g, $0.80/100g

sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $13.49
Prepared in CanadaAveeno
Skin Relief Moisturizing Lotion Fragrance Free
532 ml, $2.54/100ml
sale: $12.99, formerly: $16.99
SAVE $4.00
Dove
Body Wash with Pump for the driest skin
905 ml, $1.44/100ml

sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $13.49
Prepared in CanadaAveeno
Stress Relief Moisturizing Body Lotion
532 ml, $2.54/100ml
Oral Care
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Colgate
Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Travel Size, Mint, 95mL
95 ml, $1.88/100ml
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Colgate
Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Winterfresh
95 ml, $1.88/100ml
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Colgate
MaxFresh Toothpaste, Cool Mint
52 ml, $3.44/100ml
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Colgate
Extra Clean Toothbrush, Soft
1 ea, $1.79/1ea
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Colgate
Extra Clean Toothbrush, Medium
1 ea, $1.79/1ea
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Colgate
Triple Action Whitening Toothpaste, Mint Toothpaste
60 ml, $2.98/100ml
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Colgate
Max Fresh Knockout Toothpaste
52 ml, $3.44/100ml
$6.99
Sensodyne
Sensodyne Fresh Mint Toothpaste for Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Subscribe & EarnSensodyne
Brilliant Whitening Sensitive Toothpaste, Value Size
135 ml, $5.55/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.50, formerly: $9.49
SAVE $2.99
Prepared in CanadaListerine
Zero Mild Mint Antiseptic Mouthwash, Alcohol Free
1 l, $0.65/100ml
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Subscribe & EarnSensodyne
Extra Fresh Toothpaste
110 ml, $6.81/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Subscribe & EarnSensodyne
Sensodyne Fresh Mint Toothpaste for Sensitive Teeth
135 ml, $5.55/100ml
PC Optimum Offer
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.99
SponsoredOral B
Battery Powered Toothbrush Gum Care, 1 Count, Colours May Vary
1 ea, $10.99/1ea
sale: $3.75, formerly:
Limit 6, after limit $4.29
Crest
Complete Whitening Plus Scope Minty Fresh Toothpaste
120 ml, $3.58/100ml
sale: $3.75, formerly:
Limit 6, after limit $4.29
Crest
Complete Plus Extra Whitening Toothpaste, Clean Mint
120 ml, $3.58/100ml
sale: $25.00, formerly:
Limit 3, after limit $28.99
Eco fees apply
SponsoredOral B
Pro 300 Sensitive Clean Vitality Electric Toothbrush with (1) Sensitive Clean Brush Head, Rechargeable, White
1 ea, $28.99/1ea
sale: $7.50, formerly:
Limit 6, after limit $8.99
Sensodyne
Repair And Protect Toothpaste For Sensitive Teeth
75 ml, $11.99/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Subscribe & EarnSensodyne
Gentle Whitening Toothpaste
110 ml, $6.81/100ml
PC Optimum Offer

$11.49
Prepared in CanadaListerine
Total Care Zero Mouthwash, Alcohol Free
1 l, $1.15/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Subscribe & EarnSensodyne
Whitening Plus Tartar Fighting Toothpaste For Sensitive Teeth
135 ml, $5.55/100ml
PC Optimum Offer
































































































































































