Allergy & Sinus
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $13.99, formerly: $16.99
SAVE $3.00
Nature's Way
Sambucus Cold and Flu Care Immune Standardized Elderberry
120 ml, $11.66/100ml
Low Stock
sale: $35.99, formerly: $39.99
SAVE $4.00
Reactine
Extra Strength Rapid Dissolve Tablets
48 ea, $0.75/1ea
sale: $16.75, formerly: $17.99
SAVE $1.24
A Vogel
Echinaforce Hot Hot Drink, Extra Strength
100 ml, $16.75/100ml
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $21.25, formerly: $22.99
SAVE $1.74
A Vogel
Echinaforce
50 ml, $42.50/100ml
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $17.75, formerly: $19.99
SAVE $2.24
Nature's Way
Sambucus, Cold and Flu Care Standardized Elderberry Organic 120ml Syrup
120 ml, $14.79/100ml
Low Stock
sale: $14.49, formerly: $15.49
SAVE $1.00
Refresh
Lubricant Eye Drops Digital
10 ml, $144.90/100ml
Out of Stock
sale: $31.50, formerly: $32.99
SAVE $1.49
Nature's Way
Cold And Flu Care Sambucus Organic
240 ml, $13.13/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
Low Stock
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































