Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Emergen C
Immune+ Super Orange 1000Mg Vitamin C And Multivitamin Supplement, 24 Count
24 ea, $0.65/1ea
sale: $12.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.99
Eco fees apply
Premier
Protein Chocolate High Protein Shake 4 Pack
4x325.0 ml, $1.15/100ml
sale: $12.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.99
Eco fees apply
Premier
Protein Vanilla Nutritional Supplement 4 Pack
4x325.0 ml, $1.15/100ml

$15.99
Jamieson
Vitamin B12 1,200 Mcg Timed Release Tablets
80 ea, $0.20/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $29.00, formerly: $31.99
SAVE $2.99
RXBar
Protein Bar, Peanut Butter
12x52.0 g, $4.65/100g
Low Stock

sale: $34.59, formerly: $43.99
SAVE $9.40
Perfect Sports
Diesel New Zealand Whey Protein + Vanilla Ice Cream Flavour
908 g, $3.81/100g

$24.49
Jamieson
Vitamin B12 1,000 mcg Fast Dissolving Tablets
150 ea, $0.16/1ea
PC Optimum Offer
sale: $12.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.99
Eco fees apply
Premier Protein
Caramel High Protein Shake
4x325.0 ml, $1.15/100ml
Low Stock
sale: $12.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.99
Eco fees apply
Premier Protein
Shakes Café Latte
4x325.0 ml, $1.15/100ml
sale: $12.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.99
Eco fees apply
Premier Protein
High Protein Shake Strawberries & Cream
325 ml, $4.61/100g
sale: $4.00, formerly:
Limit 12, after limit $4.79
Quest
Tortilla Style Protein Chips - Nacho Cheese
32 g, $14.97/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
Low Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































