Filters
Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
The Spice Tailor
Sauce Kit Vietnamese-Style Curry Mild
230 ml, $2.52/100ml
Out of Stock

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
Memories of Backyard Grilling Apple, Maple, and Ale Sauce
350 ml, $1.43/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Goan Coconut Curry Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml
Low Stock
sale: $5.50, formerly: $6.29
SAVE $0.79
Blue Dragon
Penang Curry Cooking Sauce Kit 3 Step
271 g, $2.03/100g
Out of Stock

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
La Grille Beef Marinade Mix
28 g, $8.89/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Moroccan Tajine Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
The Spice Tailor
Sauce Kit Korean-Style Bbq Medium
200 ml, $2.90/100ml
Low Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
The Spice Tailor
Sauce Kit Japanese-Style Katsu Curry Mild
220 ml, $2.63/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































