Filters
Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Knorr
Concentrated Bouillon Chicken
250 ml, $2.80/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Tikka Masala Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Thaï Yellow Curry Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.29
SAVE $0.29
President's Choice
Tahini Preserved Lemon Vinaigrette
350 ml, $1.43/100ml

sale: $12.69, formerly: $13.99
SAVE $1.30
Broya
Chicken Bone Broth Turmeric & Ginger Organic
500 ml, $2.54/100ml

$8.99
Club House
La Grille Lg Applewood Flavd Seas Rub
178 g, $5.05/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Caribbean Curry Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $6.44, formerly: $8.00
SAVE $1.56
Nescafe
RICH Instant Coffee, From Pure Coffee
170 g, $3.79/100g
500 PC Optimum Points

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































