Bars and Protein
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $13.99, formerly: $18.99
SAVE $5.00
CLIF
BUILDERS Mini Protein Bars, Chocolate Mint Flavour, 10g of Protein
340 g, $4.11/100g
sale: $13.99, formerly: $18.99
SAVE $5.00
CLIF
BUILDERS Mini Protein Bars, Chocolate Peanut Butter Flavour
340 g, $4.11/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
CLIF
BUILDERS Protein Bars Chocolate Peanut Butter Flavour
68 g, $3.68/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Chocolate Chip Cookie Dough Flavour, 20g of protein
68 g, $3.68/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Chocolate Flavour, 20g of Protein
68 g, $3.68/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Chocolate Mint Flavour, 20g of Protein
68 g, $3.68/100g
Low Stock

sale: $13.99, formerly: $18.99
SAVE $5.00
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Chocolate Peanut Butter Flavour,20g of Protein
410 g, $3.41/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Vanilla Almond Flavour, 20 g of Protein
68 g, $3.68/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































