Bars and Protein
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.99, formerly: $18.00
SAVE $3.01
CLIF
Energy Bars, Cool Mint Chocolate, Granola Bar, High in Protein
10x68.0 g, $2.20/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
CLIF
Energy Bars Cookies & Crème, Granola Bar
68 g, $4.40/100g
sale: $14.99, formerly: $18.00
SAVE $3.01
CLIF
Energy Bars Chocolate Brownie, Granola Bar
10x68.0 g, $2.20/100g
Low Stock
sale: $14.99, formerly: $18.00
SAVE $3.01
CLIF
Energy Bars, Peanut Butter Banana Dark Chocolate, Granola Bar
10x68.0 g, $2.20/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Larabar
Fruit & Nut Energy Bar, Double Chocolate Truffle
45 g, $5.53/100g
Out of Stock
sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Go Macro
Go Macro Oatmeal Chocolate Chip Bar
65 g, $4.62/100g
sale: $29.00, formerly: $31.99
SAVE $2.99
RXBar
Protein Bar, Peanut Butter
12x52.0 g, $4.65/100g
sale: $14.99, formerly: $18.00
SAVE $3.01
CLIF
Energy Bars White Chocolate Macadamia Nut, Granola Bar
10x68.0 g, $2.20/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
CLIF
Energy Bars Chocolate Almond Fudge, Granola Bar
68 g, $4.40/100g
sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Go Macro
Go Macro Dark Chocolate Almonds Bar
65 g, $4.62/100g
sale: $29.00, formerly: $31.99
SAVE $2.99
Kelloggs
RXBAR® Vanilla Almond Protein Bar 12 Bars
12x52.0 g, $4.65/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
CLIF
Energy Bars, Oatmeal Raisin Walnut, Granola Bar, High in Protein
68 g, $4.40/100g

sale: $1.75 MIN 2
, formerly: $2.99
Simply Protein
Snack Bar Dark Chocolate Salted Caramel Flavour
40 g, $7.48/100g

sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
LOVE GOOD
Peanut Butter Chocolate Bar
39 g, $6.41/100g
sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Go Macro
Go Macro Coconut Almond Butter Bar
65 g, $4.62/100g

sale: $3.25, formerly: $3.49
SAVE $0.24
Made with Local
Peanut Brownie Bar
53 g, $6.13/100g

sale: $3.25, formerly: $3.49
SAVE $0.24
Made with Local
Real Food Bar! Peanut Butter Blondie
53 g, $6.13/100g
sale: $14.99, formerly: $18.00
SAVE $3.01
CLIF
Energy Bars Oatmeal Raisin Walnut, Granola Bar
10x68.0 g, $2.20/100g
sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Made with Local
Protein Nut Butter Cookie Double Chocolate
68 g, $5.15/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































