Packaged Salad & Dressing
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Sesame Wonton Chopped Salad Kit
347 g, $1.59/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Crispy Caesar Chopped Salad Kit
298 g, $1.85/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Loads Of Garlic Caesar Salad Kit
319 g, $1.72/100g
Low Stock
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Mexican-Style Street Corn Chopped Salad Kit
285 g, $1.93/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Bacon Caesar Chopped Salad Kit
326 g, $1.69/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Big Smash™ Chopped Salad Kit
303 g, $1.82/100g
Out of Stock
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Avocado Ranch Chopped Salad Kit
347 g, $1.59/100g
Low Stock
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Sweet Kale Salad Kit
340 g, $1.62/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: about $16.47, formerly: $18.97
SAVE $2.50
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Boneless Skinless Chicken Breasts, Club Pack
$18.74/1kg $8.50/1lb
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Caramelized Onion and Balsamic Vinegar Flavour Kettle Cooked Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCheetos
Crunchy Nacho Flavour Cheese Flavoured Snacks
285 g, $1.93/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































