Sparkling Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater essential Bottle
591 ml, $0.59/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater Mega-C Bottle
591 ml, $0.59/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Montellier
Blackberry Raspberry
10x355.0 ml, $0.23/100ml
Out of Stock
$11.99
Eco fees apply
President's Choice
Original Carbonated Natural Spring Water (Case)
6x1.0 l, $0.20/100ml
Low Stock

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Eco fees apply
Fruit2O
Sparkling Orange Mango
502 ml, $0.40/100ml
$10.99
Eco fees apply
Perrier
MAISON PERRIER Chic Mojito, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $1.10/100ml
Low Stock
$10.99
Eco fees apply
Perrier
MAISON PERRIER Chic Peach Spritzer, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $1.10/100ml
Out of Stock
$11.99
Eco fees apply
President's Choice
Lime Carbonated Natural Spring Water, 6 Pack
6x1.0 l, $0.20/100ml
Low Stock

$8.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Sparkling Beverage Mixed Berry Zero Sugar
6x340.0 ml, $0.44/100ml
Low Stock
$12.99
Eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lemon
6x1.0 l, $0.22/100ml
Out of Stock
sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
PC Blue Menu
Calamansi Citrus and Strawberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.13/100ml
sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
PC Blue Menu
Blue Menu Blueberry Pomegranate Sparkling Water
355 ml, $0.13/100ml
Low Stock
$10.49
Eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Grapefruit
6x500.0 ml, $0.35/100ml
Out of Stock
$6.99
Eco fees apply
President's Choice
M'AQUA™ Gin & Tonic Flavoured Sparkling Water
6x355.0 ml, $0.33/100ml
Out of Stock
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Passion Fruit
1 l, $0.30/100ml
sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
PC Blue Menu
Pink Grapefruit Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.13/100ml
sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
PC Blue Menu
Lime Sparkling Water, 12-Pack
12x355.0 ml, $0.13/100ml
sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
PC Blue Menu
Lemon Sparkling Water, 12-Pack
12x355.0 ml, $0.13/100ml
sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
PC Blue Menu
Mandarin Orange Sparkling Water With Natural Flavour (Case)
12x355.0 ml, $0.13/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































