Sparkling Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lemon
1 l, $0.30/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Montellier
Lime Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml

sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
President's Choice
Cranberry Ginger Ale Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.13/100ml
sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Grapefruit Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
President's Choice
Vanilla Cherry Soda Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.13/100ml
Low Stock
sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Lime Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Apple Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lime
1 l, $0.30/100ml
Low Stock

sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
President's Choice
Cola Flavour Sparkling Pop Water
12x355.0 ml, $1.55/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Strawberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater Mega-C Bottle
591 ml, $0.59/100ml
$8.99
Eco fees apply
San Pellegrino
CIAO! Peach Flavoured Sparkling Water
6x330.0 ml, $0.45/100ml
Low Stock

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
AHA
Seltzer Peach Honey Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Grapefruit
1 l, $0.30/100ml
$9.49
Eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lemon
8x330.0 ml, $0.36/100ml
Out of Stock
$9.49
Eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Peach
8x330.0 ml, $0.36/100ml
Low Stock

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
AHA
Seltzer Lime Watermelon Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
AHA
Seltzer Pineapple + Passionfruit Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Eco fees apply
Fruit2O
Fruit 2O Sparkling Water, Strawberry
502 ml, $0.40/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
AHA
Seltzer Raspberry + Acai Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml
Low Stock
$9.49
Eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Passion Fruit
8x330.0 ml, $0.36/100ml
Low Stock

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Eco fees apply
Fruit2O
Fruit 2O Sparkling Water, Raspberry Lemon
502 ml, $0.40/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater essential Bottle
591 ml, $0.59/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
AHA
Seltzer Blueberry Pomegranate Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml
Low Stock
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Pineapple
1 l, $0.30/100ml
Out of Stock

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Eco fees apply
Fruit2O
Sparkling Blueberry Lime Twist
502 ml, $0.40/100ml
Out of Stock

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Eco fees apply
Fruit2O
Sparkling Lime Twist
502 ml, $0.40/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































