Sparkling Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$10.99
Eco fees apply
Perrier
MAISON PERRIER Chic Mojito, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $1.10/100ml
Low Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Eco fees apply
Glaceau
Smartwater Bottle
591 ml, $0.59/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Lime Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
PC Blue Menu
Sparkling Water, case
12x355.0 ml, $0.13/100ml
sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
PC Blue Menu
Sparkling Water, Passionfruit Guava Flavoured
12x355.0 ml, $0.13/100ml
sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Blackberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Raspberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Sparkling Ice
Orange Mango Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Sparkling Ice
Black Raspberry Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Eco fees apply
Montellier
Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Eco fees apply
San Pellegrino
Sparkling Carbonated Mineral Water
1 l, $0.30/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Sparkling Ice
Coconut Pineapple Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Sparkling Ice
Kiwi Strawberry Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Sparkling Ice
Peach Nectarine Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Cherry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Montellier
Carbonated Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Sparkling Ice
Black Cherry Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Grapefruit Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Orange Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
PC Blue Menu
Watermelon Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.13/100ml

sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
President's Choice
Root Beer Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.13/100ml
sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
President's Choice
Grape Soda Flavour Sparkling Pop Water 12 Pack
12x355.0 ml, $0.13/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Peach Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Sparkling Ice
Flavoured Sparkling Water Based Beverage Strawberry Watermelon
503 ml, $0.50/100ml

sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
President's Choice
Ginger Ale Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Eco fees apply
Montellier
Lemon Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml

sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
President's Choice
Cream Soda Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.13/100ml

sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Eco fees apply
President's Choice
Orange Cream Soda Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.13/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































