Shelf-Stable Juices
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Blueberry Juice, Diet
1.89 l, $0.24/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Eco fees apply
Dabur
Real Aampanna Drink
1 l, $0.35/100ml
Out of Stock
Low Stock

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Pomegranate Sour Cherry 100% Juice Blend
1 l, $0.20/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Eco fees apply
President's Choice
100% Concord Grape and Cranberry Juice Blend
1.89 l, $0.25/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Eco fees apply
President's Choice
100% Cranberry Juice Blend
1.89 l, $0.25/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Eco fees apply
President's Choice
100% Pomegranate and Cranberry Juice Blend
1.89 l, $0.25/100ml
Low Stock

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
Eco fees apply
Allen's
35% Less Sugar Apple Juice Beverage
1.89 l, $0.25/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Eco fees apply
PC Blue Menu
Blue Meny Ruby Red Grapefruit Cocktail
1.89 l, $0.23/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Eco fees apply
President's Choice
Ruby Red Grapefruit Cocktail
1.89 l, $0.23/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































