Shelf-Stable Juices
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Minute Maid
Berry Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml
sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Minute Maid
Fruit Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml
sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Minute Maid
Fruit Punch Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml
sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Minute Maid
Apple Juice Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Cranberry Cherry Cocktail
1.89 l, $0.24/100ml
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Dragon Fruit Juice Drink
1 l, $0.20/100ml
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Mango Passion Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.20/100ml
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Mango Dragon Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.20/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Arizona
100% Natural Raspberry Iced Tea
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Diet Cranberry & Pomegranate Cocktail
1.89 l, $0.24/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Eco fees apply
President's Choice
Cranberry Cocktail
1.89 l, $0.23/100ml
Low Stock

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Passion Fruit Juice
1 l, $0.20/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.99
SAVE $1.49
Eco fees apply
Ocean Spray
Cranberry and Raspberry
1.77 l, $0.25/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Eco fees apply
President's Choice
Black Cherry Cranberry Cocktail
1.89 l, $0.23/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
President's Choice
100% Fruit Punch Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
President's Choice
Half and Half Lemonade with Iced Tea
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Diet Cranberry Mango Cocktail
1.89 l, $0.24/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
President's Choice
100% Mango Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Minute Maid
Grape Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Cranberry Cocktail, Light
1.89 l, $0.24/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Rougemont
100% Pure Royal Gala Apple Juice
2 l, $0.26/100ml
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Rougemont
100% Pure Honeycrisp Apple Juice
2 l, $0.26/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Minute Maid
Watermelon Blueberry Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.99
SAVE $1.49
Eco fees apply
Ocean Spray
100% Juice Blends 100% Juice, Cranberry and Grape
1.77 l, $0.25/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Lychee Exotic Juice Drink
1 l, $0.20/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Cran Grape
1.89 l, $0.24/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Guava Exotic Juice Drink
1 l, $0.20/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Cran-Pineapple Diet Low Calorie Beverage
1.89 l, $0.24/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
President's Choice
100% Raspberry Orange Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
Low Stock

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Cran-Pom Cocktail
1.89 l, $0.24/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Arizona
Low-Calorie Green Tea with Ginseng and Honey
960 ml, $0.13/100ml
Low Stock

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Mango Juice Drink
4x200.0 ml, $0.25/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Eco fees apply
Del Monte
Peach Nectar Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Eco fees apply
No Name
Unsweetened Pineapple Juice
1.36 l, $0.29/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































