Deli
Deli
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Deli Meat

sale: $6.00, formerly: $8.50
SAVE $2.50
Prepared in CanadaMaple Leaf
Natural Selections Sliced Deli Turkey Breast, Oven Roasted
175 g, $34.29/1kg $3.43/100g

sale: $6.00, formerly: $8.50
SAVE $2.50
Prepared in CanadaMaple Leaf
Natural Selections Sliced Black Forest Deli Ham, Smoked
175 g, $34.29/1kg $3.43/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, Original
375 g, $1.60/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, Turkey
300 g, $2.00/100g

sale: $6.00, formerly: $8.50
SAVE $2.50
Prepared in CanadaMaple Leaf
Natural Selections Shaved Deli Turkey Breast, Hickory Smoked
175 g, $34.29/1kg $3.43/100g
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, Pepperoni
250 g, $2.40/100g

sale: $6.00, formerly: $8.50
SAVE $2.50
Prepared in CanadaMaple Leaf
Natural Selections Sliced Deli Chicken Breast, Oven Roasted
175 g, $34.29/1kg $3.43/100g
Low Stock

sale: $6.00, formerly: $8.50
SAVE $2.50
Prepared in CanadaMaple Leaf
Natural Selections Sliced Deli Ham, Baked
175 g, $34.29/1kg $3.43/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, Hot Pepperoni
375 g, $1.60/100g
Deli Cheese
sale: $15.00, formerly: $15.49
SAVE $0.49
SponsoredBalderson
2 Year Aged Cheddar Cheese
280 g, $5.36/100g
sale: $20.00, formerly: $22.49
SAVE $2.49
SponsoredBalderson
2 Year Aged Cheddar Cheese
500 g, $4.00/100g

sale: $8.00, formerly: $10.79
SAVE $2.79
Prepared in CanadaBalderson
Extra Old Cheddar Cheese
250 g, $3.20/100g
sale: $4.00, formerly: $5.79
SAVE $1.79
President
Rondelé Garlic & Fine Herbs Spreadable Cheese
125 g, $3.20/100g

sale: $8.00, formerly: $10.79
SAVE $2.79
Prepared in CanadaBalderson
Old Cheddar Cheese
280 g, $2.86/100g










































































































































