Brie, Camembert & Washed Rind
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.50, formerly: $10.99
SAVE $4.49
Oka
Mushroom and Truffles Cheese
190 g, $3.42/100g

sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Monsieur Gustav
Soft Surface Ripened Cheese Double Crème 28% M.F.
125 g, $4.80/100g

sale: $6.50, formerly: $10.99
SAVE $4.49
Monsieur Gustav
Saint-Paulin Cheese
190 g, $3.42/100g
Low Stock

sale: about $7.10, formerly: $8.78
SAVE $1.68
Oka
Swiss Style Cheese
$3.55/100g $16.11/1lb

sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Monsieur Gustav
Camembert Cheese 23% M.F.
125 g, $4.80/100g

sale: $6.50, formerly: $10.99
SAVE $4.49
Monsieur Gustav
St-Paulin Smoke flavoured Cheese
190 g, $3.42/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: about $16.47, formerly: $18.97
SAVE $2.50
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Boneless Skinless Chicken Breasts, Club Pack
$18.74/1kg $8.50/1lb

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
1,000 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in Canada7Up
Zero Soda
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points






























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































