Hummus & Spreads
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Tzatziki Yogurt Dip
227 g, $1.89/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Roasted Garlic Hummus Chickpea Dip & Spread
227 g, $1.89/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Dill Pickle Hummus
227 g, $1.89/100g

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
President's Choice
Hummus Chickpea Dip And Spread
454 g, $1.43/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Roasted Red Pepper Dip
227 g, $1.89/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Artichoke and Asiago Dip
227 g, $1.89/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
Pico De Gallo Mild Salsa
300 g, $1.67/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Roasted Red Pepper Hummus
227 g, $1.89/100g

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
President's Choice
Spinach Dip
454 g, $1.43/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Authentic Chunky Guacamole
227 g, $2.20/100g
Low Stock

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
President's Choice
Artichoke & Asiago Dip
454 g, $1.43/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Everything Bagel Hummus
227 g, $1.89/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Mini Hummus Chickpea Dip and Spread
228 g, $1.88/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Bruschetta Topping With Roasted Vegetables
227 g, $1.89/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Mini Roasted Garlic Hummus Chickpea Dip and Spread
228 g, $1.88/100g
Low Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
Caramelized Onion Hummus
280 g, $1.89/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: about $16.47, formerly: $18.97
SAVE $2.50
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Boneless Skinless Chicken Breasts, Club Pack
$18.74/1kg $8.50/1lb
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g













































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































