Lunch & Snack Kits
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.66 MIN 3
, formerly: $4.00
Schneiders
Pizza Pepperoni Lunch Kit
120 g, $3.33/100g

sale: $3.66 MIN 3
, formerly: $4.00
Schneiders
Two Cheese Pizza Lunch Kit
120 g, $3.33/100g

sale: $3.66 MIN 3
, formerly: $4.00
Schneiders
Dry Cured Genoa Salami Snack Kit
75 g, $5.33/100g

sale: $3.66 MIN 3
, formerly: $4.00
Schneiders
Dry Cured Italian Dry Salami Snack Kit
75 g, $5.33/100g

sale: $3.66 MIN 3
, formerly: $4.00
Schneiders
Hardwood Smoked Turkey Breast Snack Kit
75 g, $5.33/100g

sale: $3.66 MIN 3
, formerly: $4.00
Schneiders
Summer Sausage Lunch Kit
90 g, $4.44/100g

sale: $3.66 MIN 3
, formerly: $4.00
Schneiders
Dry Cured Red Wine Salami Snack Kit
75 g, $5.33/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: about $16.47, formerly: $18.97
SAVE $2.50
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Boneless Skinless Chicken Breasts, Club Pack
$18.74/1kg $8.50/1lb

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
1,000 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in Canada7Up
Zero Soda
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































