Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.
sale: $11.00, formerly: $15.00
SAVE $4.00
PC Splendido
1 l, $1.10/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Eco fees apply
Yoplait
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Tena
14 ea, $1.36/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Tampax
18 ea, $0.36/1ea
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Crest
67 ml, $19.39/100ml
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Carefree
49 ea, $0.10/1ea
Low Stock
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Oral B
1 ea, $12.99/1ea
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Ogx
385 ml, $3.11/100ml
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.99
Skintimate
4 ea, $2.25/1ea
sale: $14.00, formerly: $14.49
SAVE $0.49
Pantene
745 ml, $1.88/100ml
sale: $9.99, formerly: $13.99
SAVE $4.00
Gillette
3 ea, $3.33/1ea
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Dove
318 g, $1.89/100g
sale: $13.00, formerly: $15.00
SAVE $2.00
L.
100 ea, $0.13/1ea
Low Stock