Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.
sale: $11.00, formerly: $15.00
SAVE $4.00
PC Splendido
1 l, $1.10/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Eco fees apply
Yoplait
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $7.50, formerly:
Limit 6, after limit $8.99
Sensodyne
75 ml, $11.99/100ml
sale: $7.50, formerly: $9.49
SAVE $1.99
Old Spice
73 g, $10.27/100g
PC Optimum Offer
sale: $9.74, formerly: $12.99
SAVE $3.25
Head & Shoulders
613 ml, $1.59/100ml
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Oral B
4 ea, $2.62/1ea
sale: $4.00, formerly:
Limit 10, after limit $5.99
Vaseline
7 g, $85.57/100g
sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Tena
10 ea, $1.90/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $7.49, formerly: $9.99
SAVE $2.50
Hello
73 g, $10.26/100g
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Crest
1 l, $1.05/100ml
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Crest
85 ml, $9.99/100ml