Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.
sale: $11.00, formerly: $15.00
SAVE $4.00
PC Splendido
1 l, $1.10/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Eco fees apply
Yoplait
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Listerine
500 ml, $1.60/100ml
Low Stock
sale: $5.99, formerly: $7.79
SAVE $1.80
Degree
74 g, $8.09/100g
Low Stock

sale: $7.49, formerly: $9.99
SAVE $2.50
Hello
73 g, $10.26/100g
sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Tena
11 ea, $1.73/1ea
PC Optimum Offer
sale: $6.99, formerly: $9.99
SAVE $3.00
Nivea
887 ml, $0.79/100ml
Low Stock
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Crest
1 l, $0.85/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.99$14.00 Non-Members
SAVE $1.99
Native
532 ml, $2.63/100ml