Dog Wet Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.99
Purina
ONE Tender Cuts in Gravy Wet Dog Food Lamb & Brown Rice Entrée
368 g, $0.81/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Cesar
Classic Loaf in Sauce Top Sirloin Flavour Wet Dog Food
100 g, $1.99/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Cesar
Home Delights Beef Stew Tray
100 g, $1.99/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.79
Pedigree
Food For Dogs Chicken & Rice Dinner Chopped Adult
375 g, $0.74/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Cesar
Home Delights Canine Cuisine Slow Cooked Chicken & Vegetables Dinner In Sauce
100 g, $1.99/100g
Low Stock
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Cesar
Home Delights Canine Cuisine Pot Roast With Spring Vegetables Dinner In Sauce
100 g, $1.99/100g
sale: $1.25 MIN 5
, formerly: $1.49
Purina
Beneful Incredibites Wet Dog Food Real Lamb in Sauce
85 g, $1.75/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.79
Pedigree
Food For Dogs High Protein Chicken & Turkey Flavour In Gravy
375 g, $0.74/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
Ritz Snackwich Crackers, Cheese Flavour
304 g, $1.23/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
1,000 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































