Electric Toothbrushes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $32.99, formerly: $45.00
SAVE $12.01
Eco fees apply
Oral B
Pro 500+ Rechargeable Toothbrush
1 ea, $32.99/1ea
sale: $32.99, formerly: $39.00
SAVE $6.01
Eco fees apply
Oral B
Vitality Pro 400 Rechargeable Toothbrush
1 ea, $32.99/1ea
Low Stock
Out of Stock
Low Stock
sale: $64.99, formerly: $70.00
SAVE $5.01
Eco fees apply
Oral B
1000 CrossAction Electric Toothbrush, Black, Powered by Braun
1 ea, $64.99/1ea
Low Stock
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.99
Oral B
Battery Powered Toothbrush Gum Care, 1 Count, Colours May Vary
1 ea, $10.99/1ea
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Eco fees apply
Oral B
Complete Battery Powered Toothbrush, 1 Count, Colours May Vary
1 ea, $10.49/1ea
Low Stock
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.99
Oral B
Deep Clean Battery Powered Toothbrush Replacement Brush Heads, 2 Count
2 ea, $5.00/1ea
Low Stock
sale: $22.99, formerly: $25.00
SAVE $2.01
Oral B
Precision Clean Replacement Brush Heads, 3 Count
3 ea, $7.66/1ea
sale: $64.99, formerly: $70.00
SAVE $5.01
Eco fees apply
Oral B
PRO 1000 White Rechargeable Toothbrush
1 ea, $64.99/1ea
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Eco fees apply
Oral B
Pro Health Jr Kid's Battery Toothbrush
1 ea, $10.49/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCheetos
Crunchy Nacho Flavour Cheese Flavoured Snacks
285 g, $1.93/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g
Low Stock
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Caramelized Onion and Balsamic Vinegar Flavour Kettle Cooked Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Honey Dijon Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
Ritz Snackwich Crackers, Cheese Flavour
304 g, $1.23/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































