Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Watermelon
4.25 g, $127.06/100g
Low Stock
sale: $14.00, formerly: $17.49
SAVE $3.49
Pantene
Miracle Rescue Keratin Leave-In Repair Treatment
225 ml, $6.22/100ml
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Maybelline
Tattoo Brow Brow Pomade, Medium Brown
2.3 g, $590.87/100g
sale: $5.39, formerly: $5.99
SAVE $0.60
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Birthday Cake
4.25 g, $126.82/100g
sale: $5.39, formerly: $5.99
SAVE $0.60
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Sweet Peach
4.25 g, $126.82/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g
sale: $6.44, formerly: $8.00
SAVE $1.56
Nescafe
RICH Instant Coffee, From Pure Coffee
170 g, $3.79/100g
500 PC Optimum Points

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































