Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 750 Kiss Me Coral
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Maybelline
Lifter Liner Lip Liner 08-Fine Line
1 ea, $10.39/1ea
sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Rimmel London
Scandaleyes Waterproof Kohl Kajal 003 Brown
1 ea, $719.00/100ea
sale: $12.50, formerly: $15.99
SAVE $3.49
Revlon
Colorstay Xtensionnaire Lengthening Mascara 203 Black Brown
1 ea, $12.50/1ea
sale: $9.59, formerly: $11.99
SAVE $2.40
Cover Girl
Perfect Point Plus Ink Gel Eye Pencil Metallic Slate - 290
0.28 g, $3,688.46/100g
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Maybelline
Super Stay Foundation 102 Lumi-Matte
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Cover Girl
Outlast Lipstain All-Star - 05
1.7 ml, $658.24/100ml
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Rimmel London
Radiance Brick Multi-Tonal Shimmer Powder 001 Light
1 ea, $8.39/1ea
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Lip Gloss, Super Natural
1 ea, $10.00/1ea
sale: $8.39, formerly: $8.98
SAVE $0.59
Rimmel London
Stay Matte Powder 006 Warm Beige
14 g, $59.93/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Lipstick, Blushing Mauve
1 ea, $10.00/1ea
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Cover Girl
Outlast Lipstain Plum Berry - 060
1.7 ml, $658.24/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































