Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Maybelline
Super Stay Up To 24h Skin Tint Foundation With Vitamin C* 102
30 ml, $53.30/100ml
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Lip Gloss, Crystal Clear
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Pearl Lipstick, 430 Softsilver Rose
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Rimmel London
Wonder'ink Precision Eyeliner Pen Black - 001
1 ea, $7.99/1ea
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Highly Pigmented Color and Instant Shine, Fearless, Purple Brown
4.2 ml, $247.38/100ml
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 802 Daylight Delight
1 ea, $10.00/1ea
sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Burt's Bees
Hydrating Lip Oil With Sweet Almond Oil
7.98 g, $90.10/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb
sale: $6.44, formerly: $8.00
SAVE $1.56
Nescafe
RICH Instant Coffee, From Pure Coffee
170 g, $3.79/100g
500 PC Optimum Points

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































