Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Pomegranate
4.25 g, $127.06/100g
sale: $11.00, formerly: $12.49
SAVE $1.49
Herbal Essences
Repairing Leave-in Conditioner, Certified Pure Plants, with Aloe and Camellia Flower Oil
225 ml, $4.89/100ml
sale: $14.00, formerly: $17.49
SAVE $3.49
Pantene
Miracle Rescue Curl Define & Shine Leave-On Conditioner
300 ml, $4.67/100ml
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Maybelline
Mascara 871 Very Black Waterproof
10 ml, $119.90/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Maybelline
Super Stay 24 Lip Color 65 Seductress
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Maybelline
Tattoo Studio Brow Pomade, Deep Brown
2.3 g, $590.87/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































