Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.00, formerly: $14.49
SAVE $6.49
Bragg
Savoury Liquid Seasoning
946 ml, $0.85/100ml
sale: $8.29, formerly: $9.49
SAVE $1.20
Naked & Saucy
Organic Coconut Aminos - Original
296 ml, $2.80/100ml

sale: $8.29, formerly: $9.49
SAVE $1.20
Naked & Saucy
Teriyaki Sauce
296 ml, $2.80/100ml

sale: $12.69, formerly: $13.99
SAVE $1.30
Broya
Chicken Bone Broth Turmeric & Ginger Organic
500 ml, $2.54/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Primal Kitchen
Caesar Vinaigrette & Marinade
237 ml, $4.64/100ml

sale: $12.69, formerly: $13.99
SAVE $1.30
Broya
Beef Bone Broth Parsley & Cumin Organic
500 ml, $2.54/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Primal Kitchen
Ranch Vinaigrette & Marinade
237 ml, $4.64/100ml
sale: $15.99, formerly: $16.99
SAVE $1.00
Primal Kitchen
Original Mayo With Avocado Oil
355 ml, $4.50/100ml

sale: $12.69, formerly: $13.99
SAVE $1.30
Broya
Beef Bone Broth Tomato & Smoked Paprika Organic
500 ml, $2.54/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Primal Kitchen
Green Goddess Vinaigrette & Marinade
237 ml, $4.64/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































