Kombucha
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Eco fees apply
GT's
Synergy The Real Kombucha Gingerade
480 ml, $0.94/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Eco fees apply
GT's
Synergy The Real Kombucha Trilogy
480 ml, $0.94/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Eco fees apply
GT's
Synergy The Real Kombucha Divine Grape
480 ml, $0.94/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Eco fees apply
GT's
Synergy The Real Kombucha Guava Goddess
480 ml, $0.94/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Eco fees apply
GT's
Strawberry Lemonade Kombucha
480 ml, $0.94/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Eco fees apply
GT's
Synergy The Real Kombucha Golden Pineapple
480 ml, $0.94/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea














---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































