Juice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.29, formerly: $4.29
SAVE $1.00
Eco fees apply
Kiju
60% Less Sugar Organic Strawberry Watermelon Juice Blend
1 l, $0.33/100ml
sale: $3.29, formerly: $4.29
SAVE $1.00
Eco fees apply
Kiju
Mango Orange Fruit Juice Blend
1 l, $0.33/100ml
sale: $3.29, formerly: $4.29
SAVE $1.00
Eco fees apply
Kiju
Apple Grape Fruit Juice Blend
1 l, $0.33/100ml
sale: $3.29, formerly: $4.29
SAVE $1.00
Eco fees apply
Kiju
Lemonade Fruit Juice Blend
1 l, $0.33/100ml
sale: $3.29, formerly: $4.29
SAVE $1.00
Eco fees apply
Kiju
Pomegranate Cherry Fruit Juice Blend
1 l, $0.33/100ml
sale: $3.99, formerly: $4.99
SAVE $1.00
Eco fees apply
Kiju
Apple Grape Fruit Juice Boxes
4x200.0 ml, $0.50/100ml
sale: $11.99, formerly: $12.99
SAVE $1.00
Eco fees apply
Lakewood
Organic Juice Pure Prune
946 ml, $1.27/100ml
sale: $11.99, formerly: $12.99
SAVE $1.00
Eco fees apply
Lakewood
Organic Pure Tart Cherry Juice
946 ml, $1.27/100ml
sale: $11.99, formerly: $12.99
SAVE $1.00
Eco fees apply
Lakewood
Pure Cranberry 100% Juice
946 ml, $1.27/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml





































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































