Carbonated and Specialty Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly: $8.99
SAVE $2.49
Eco fees apply
Remedy
Kombucha Organic Mango Passion
4x355.0 ml, $0.46/100ml

sale: $8.99, formerly: $9.49
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rise Kombucha
Mango And Papaya
1 l, $0.90/100ml
sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Eco fees apply
Remedy
Kombucha Organic Orange Splash
4x355.0 ml, $0.46/100ml
sale: $5.50, formerly: $25.99
SAVE $20.49
Eco fees apply
Vita Coco
Coconut Water
12x330.0 ml, $0.14/100ml
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Eco fees apply
Remedy
Kombucha Organic Passionfruit
4x355.0 ml, $0.46/100ml
sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Eco fees apply
Remedy
Kombucha Organic Lemonade
4x355.0 ml, $0.46/100ml
sale: $2.29, formerly: $2.49
SAVE $0.20
Eco fees apply
Zevia
Zero Sugar Soda, Ginger Ale
355 ml, $0.65/100ml
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Vita Coco
100% Pure Coconut Water
1 l, $0.55/100ml
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Vita Coco
Extra Coconut, Coconut Water
1 l, $0.55/100ml
sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Eco fees apply
Remedy
Ginger Beer Organic
4x355.0 ml, $0.46/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































