Filters
Chicken & Turkey
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $16.00, formerly: $18.00
SAVE $2.00
Country Ribbon
Chicken Legs Seasoned Frozen
2 kg, $0.80/100g
Out of Stock
Out of Stock

about $58.17
President's Choice
Butter Infused Fresh Turkey 7 Kg up
$6.59/1kg $2.99/1lb
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml




















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































