Fresh Vegetables
Filters
Fresh Vegetables
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
President's Choice
Live Lettuce Trio, 1 Pack
350 g, $4.00/1ea

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
President's Choice
Live Lettuce, Green Leaf, 1 Pack
350 g, $4.00/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Thin Sliced White Sandwich Bread
600 g, $0.67/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































