Fresh Juice & Smoothies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
Eco fees apply
Remedy
Organic Mango Passionfruit Kombucha
700 ml, $0.86/100ml
Low Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
Eco fees apply
Remedy
Kombucha Wild Berry
700 ml, $0.86/100ml
Low Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
Eco fees apply
Remedy
Kombucha Organic Black Cherry
700 ml, $0.86/100ml
Out of Stock
$13.00
Eco fees apply
Sambazon
Superfruit Beverage Blend Organic Açaí Passion Fruit
946 ml, $1.37/100ml
Out of Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: about $16.47, formerly: $18.97
SAVE $2.50
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Boneless Skinless Chicken Breasts, Club Pack
$18.74/1kg $8.50/1lb

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCheetos
Crunchy Nacho Flavour Cheese Flavoured Snacks
285 g, $1.93/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in Canada7Up
Zero Soda
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































