Specialty Tea
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Lemon Ginger Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Camomile Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Mint Refresher Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Rooibos Red Tea
20 ea, $0.25/1ea

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Lemon Thriller Herbal Tea
20 ea

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Dreamland Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Raspberry Thriller Herbal Tea
20 ea

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Feeling Calm Camomile Citrus Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Moroccan Style Mint Green Tea
20 ea, $0.25/1ea

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Feeling Soothed Peppermint, Ginger & Fennel Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea
sale: $7.49, formerly: $8.99
SAVE $1.50
Eco fees apply
Tazo
Green Tea Concentrate Green Tea Matcha Latte
946 ml, $0.79/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































