Iced Tea & Iced Coffee
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Brisk
Blackberry Iced Teas
710 ml, $0.35/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Brisk
Strawberry Iced Tea
710 ml, $0.35/100ml
sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Eco fees apply
Peace Tea
Iced Tea Cheeky Cherry Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Eco fees apply
Fuze
Lemon Tea
12x341.0 ml, $0.20/100ml
sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Eco fees apply
Peace Tea
Iced Tea Sno-Berry Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Eco fees apply
Fuze
Zero Sugar Lemon Tea
12x341.0 ml, $0.20/100ml
sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Eco fees apply
Peace Tea
Iced Tea Mango Mood Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Eco fees apply
Peace Tea
Iced Tea Peach Party Can
695 ml, $0.33/100ml
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Brisk
Zero Sugar Lemon Iced Tea
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Eco fees apply
Peace Tea
Iced Tea Razzleberry Can
695 ml, $0.33/100ml
sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Fuze
Lemon Iced Tea
10x200.0 ml, $0.16/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Arizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.13/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Eco fees apply
Peace Tea
Iced Tea Strawberry Lemon Love Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Arizona
100% Natural Iced Tea with Lemon
960 ml, $0.13/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Eco fees apply
Peace Tea
Iced Tea Caddy Shack Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Brisk
Zero Lemon Iced Tea
710 ml, $0.35/100ml
sale: $1.28, formerly: $1.49
SAVE $0.21
Eco fees apply
Mr Brown
Iced Coffee, Cappuccino
240 ml, $0.53/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Eco fees apply
Simply
Juice Lemonade Bottle
2.25 l, $0.22/100ml
500 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Eco fees apply
Simply
Juice Raspberry Lemonade Bottle
2.25 l, $0.22/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Eco fees apply
Peace Tea
Iced Tea Greenest of All Teas Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.79
Eco fees apply
Pure Leaf
Lemon Iced Tea
547 ml, $0.88/100ml
sale: $7.50, formerly: $8.99
SAVE $1.49
Eco fees apply
Tim Hortons
Black Iced Coffee Unsweetened
1.42 l, $0.53/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































