Sports Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Eco fees apply
Core Power
Protein Shake Elite Chocolate Protein Shake Bottle
414 ml, $1.15/100ml
Low Stock
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Eco fees apply
Core Power
Protein Shake Vanilla Protein Shake Bottle
414 ml, $1.15/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Eco fees apply
Core Power
Protein Shake Protein Banana Protein Shake
414 ml, $1.15/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Eco fees apply
Core Power
Protein Shake Chocolate Protein Shake Bottle
414 ml, $1.15/100ml
sale: $1.89, formerly: $2.00
SAVE $0.11
Eco fees apply
Supligen
Instant Breakfast Beverage Vanilla Flavour
250 ml, $0.76/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Eco fees apply
Powerade
Sports Drink Orange flavour Bottle
710 ml, $0.42/100ml
sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Eco fees apply
Gatorade
G Zero Grape Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Eco fees apply
Gatorade
Cool Blue Sports Dink
8x355.0 ml, $0.28/100ml
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Eco fees apply
BodyArmor
Low-Calorie Sports Drink Dragonfruit Berry Bottle
473 ml, $0.63/100ml
Out of Stock

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Eco fees apply
Powerade
Sports Drink Mixed Berry Bottles
6x591.0 ml, $0.23/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Eco fees apply
Alani
Protein Shake, Cookies & Cream
355 ml, $1.26/100ml
Out of Stock
sale: $10.99, formerly: $14.49
SAVE $3.50
Eco fees apply
Budweiser
Zero Alcohol-Free Beer With Natural Flavour
6x355.0 ml, $0.52/100ml
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Eco fees apply
BodyArmor
Tropical Punch Bottle
473 ml, $0.63/100ml
Out of Stock

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Eco fees apply
Powerade
Zero Sugar Sports Drink Blue Raspberry Bottles
6x591.0 ml, $0.23/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Eco fees apply
Gatorade
Fit Citrus Berry Electrolyte beverage
828 ml, $0.46/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Eco fees apply
Bang
Energy Drink Zero Sugar Sour Ropes
473 ml, $0.91/100ml
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Eco fees apply
Gatorade
Fit Tropical Mango Electrolyte beverage
828 ml, $0.46/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Eco fees apply
Powerade
Sports Drink Fruit Punch Bottles
6x591.0 ml, $0.23/100ml
Out of Stock
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Eco fees apply
Alani
Protein Shake Strawberry Shortcake
355 ml, $1.26/100ml
Out of Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































