Filters
Juice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Eco fees apply
President's Choice
Cranberry Cocktail
1.89 l, $0.23/100ml
Low Stock

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Passion Fruit Juice
1 l, $0.20/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.99
SAVE $1.49
Eco fees apply
Ocean Spray
Cranberry and Raspberry
1.77 l, $0.25/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Eco fees apply
President's Choice
Black Cherry Cranberry Cocktail
1.89 l, $0.23/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
President's Choice
100% Fruit Punch Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
President's Choice
Half and Half Lemonade with Iced Tea
1.89 l, $0.21/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Mott's
Motts Clamato, Pickled Bean
1.89 l, $0.24/100ml
Out of Stock

sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
Simply
Juice Orange Lots of Pulp Orange Juice Bottle
1.36 l, $0.37/100ml
500 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Eco fees apply
Simply
Juice Raspberry Lemonade Bottle
2.25 l, $0.22/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Diet Cranberry Mango Cocktail
1.89 l, $0.24/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
President's Choice
100% Mango Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Minute Maid
Grape Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Minute Maid
Fruit Punch Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Cranberry Cocktail, Light
1.89 l, $0.24/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Rougemont
100% Pure Royal Gala Apple Juice
2 l, $0.26/100ml
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Rougemont
100% Pure Honeycrisp Apple Juice
2 l, $0.26/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Minute Maid
Watermelon Blueberry Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.99
SAVE $1.49
Eco fees apply
Ocean Spray
100% Juice Blends 100% Juice, Cranberry and Grape
1.77 l, $0.25/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Lychee Exotic Juice Drink
1 l, $0.20/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Cran Grape
1.89 l, $0.24/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Guava Exotic Juice Drink
1 l, $0.20/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Cran-Pineapple Diet Low Calorie Beverage
1.89 l, $0.24/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
President's Choice
100% Raspberry Orange Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































