Filters
Juice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$8.99
Eco fees apply
President's Choice
100% Pure Pressed Pineapple Juice
1.75 l, $0.51/100ml
Low Stock
sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Minute Maid
Watermelon Blueberry Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml
sale: $1.25, formerly: $3.29
SAVE $2.04
Eco fees apply
Del Monte
Dragon Fruit Raspberry Exotic Drink
1 l, $0.13/100ml
sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Minute Maid
Fruit Punch Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
Simply
Juice Orange With Calcium Orange Juice Bottle
1.36 l, $0.37/100ml
500 PC Optimum Points
sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Minute Maid
Apple Juice Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml
sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Eco fees apply
Minute Maid
Grape Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Rougemont
No Sugar Added Low Acid Mellow Apple Juice
2 l, $0.26/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Low Calorie Cranberry Raspberry Cocktail
1.89 l, $0.24/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Mango Juice
1 l, $0.20/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Eco fees apply
PC Blue Menu
8-Vegetable Cocktail
1.89 l, $0.23/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Fruite
Lemonade Lemon Lime
2 l, $0.20/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
Simply
Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.37/100ml
500 PC Optimum Points
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Eco fees apply
Kool-Aid
Kool Aid Jammers Orange
10x180.0 ml, $0.28/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Fruite
Lemon Iced Tea
2 l, $0.20/100ml
Out of Stock
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
President's Choice
100% Apple Grape Juice
1 l, $0.25/100ml
sale: $1.25, formerly: $3.29
SAVE $2.04
Eco fees apply
Del Monte
Lychee Strawberry Exotic Drink
1 l, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Eco fees apply
President's Choice
8-Vegetable Cocktail
1.89 l, $0.23/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Cranberry Cherry Cocktail
1.89 l, $0.24/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
Simply
Juice Apple Juice Bottle
1.54 l, $0.32/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Eco fees apply
Simply
Juice Lemonade Bottle
2.25 l, $0.22/100ml
500 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Arizona
100% Natural Raspberry Iced Tea
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Eco fees apply
Ocean Spray
Diet Cranberry & Pomegranate Cocktail
1.89 l, $0.24/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































