Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.
sale: $11.00, formerly: $15.00
SAVE $4.00
PC Splendido
1 l, $1.10/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Eco fees apply
Yoplait
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
Out of Stock
$10.00 Member Price
, formerly: $15.99$14.00 Non-Members
SAVE $1.99
Native
532 ml, $2.63/100ml
sale: $7.50, formerly: $9.49
SAVE $1.99
Old Spice
85 g, $8.82/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $9.74, formerly: $12.99
SAVE $3.25
Head & Shoulders
613 ml, $1.59/100ml
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Oral B
2 ea, $5.25/1ea
sale: $4.99, formerly: $6.99
SAVE $2.00
Tom's of Maine
85 ml, $5.87/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Gillette
1 ea, $15.99/1ea
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $13.99
SAVE $2.00
Olay
591 ml, $2.03/100ml
sale: $7.50, formerly: $9.49
SAVE $1.99
Old Spice
85 g, $8.82/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $7.50, formerly: $9.49
SAVE $1.99
Old Spice
73 g, $10.27/100g
PC Optimum Offer
sale: $13.29, formerly: $18.99
SAVE $5.70
Nivea
1 l, $1.33/100ml
Low Stock
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Vaseline
200 ml, $4.75/100ml
sale: $13.00, formerly: $14.99
SAVE $1.99
Always
108 ea, $0.12/1ea